Кошик
1567 відгуків
+380 (68) 051-38-93
  • Готово до відправки
  • Код: 13627

Галогенна лампа Osram Original H7 12V (1 шт.)

145 ₴

+380 (68) 051-38-93
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Галогенна лампа Osram Original H7 12V (1 шт.)
Готово до відправкиГалогенна лампа Osram Original H7 12V (1 шт.)
145 ₴
+380 (68) 051-38-93
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Це галогенна лампочка, серії Original від компанії Osram, застосовується для фар головної оптики, а саме для ближнього, далекого світла та протитуманних фар. Встановлюються в автомобілі з напругою бортової мережі 12 В, це легкові автомобілі та мотоцикли. Монтаж дуже простий, Ви це можете зробити самостійно, в домашніх умовах, головне не торкатися колби лампочки, щоб не залишати відбитки пальців, а так само бажане її попередньо протерти спиртом. Конструкція лампочок стійка до вібрацій, а розмір відповідає стандартам посадкових місць у фарі.
Цоколь типу Н7/PX26d, у якого два контакти, фланцевий, з обмеженою відстанню між металевим фланцем та спіраллю, що дозволяє розміщувати її щодо відбивача на потрібній відстані. Потужність 55 Вт. Колірна температура 3200 К, світло, що випромінюється, яскраве, з жовтим відтінком, який гарантує комфорт при водінні в темний час доби. Колба прозора незабарвлена, виготовлена з якісного скла, вона міцніша і скорочує вплив шкідливого ультрафіолету. Термін служби понад 650 годин.

У комплект входить одна лампочка.

Основні
ЦокольH7
ВиробникOsram
Тип запчастиниОригінал
Країна виробникНімеччина
Тип технікиЛегковий автомобіль
Колірна температура3200 К
Функціональне призначенняПередні протитуманні ліхтарі , Денні ходові вогні, Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари
Код запчастиниPX26d
Світловий потік1350 лм
Потужність55 Вт
Тип лампиH7
  • Ціна: 145 ₴